chancily مرتضی حیدری مرتضی حیدری اخبار انتخابات 96

chancily: مرتضی حیدری مرتضی حیدری اخبار انتخابات 96 مناظره 96 اولین مناظره انتخاباتی مشروح مناظره نامزدها دانلود فیلم

برانکو مجوز تمدید نمی‌دهد , گادوین منشا در برزخ

در حالی که تمامی بازیکنان فعلی تیم از سوی کلوب جهت تمدید قرارداد فراخوانده شده‌اند، این اتفاق جهت منشا رخ نداد.  گادوین منشا در برزخ؛ بر..

ادامه مطلب

تیام آیا به عمد یار قلعه‌نویی را زد؟

مامه تیام جهت تعطیلات از پایتخت کشور عزیزمان ایران می رود ولی این دلهره جهت طرفداران تیم استقلال است که آیا او بر می گردد؟ تیام آیا به عمد ی..

ادامه مطلب

از همان همکاری کوتاه‌مدت هم پشیمانم / کریمی

علی کریمی سرمربی سابق سپیدرود می گوید که از مدت کوتاهی که با مالک باشکاه سپیدرود همکاری داشته پشیمان هست، چه برسد به اینکه به دنبال شراکت با او باشد. ..

ادامه مطلب

احتمال محرومیت بوفون از حضور در مسابقه های لیگ ایتالیا

سناریوی جنجالی که در آخرین بازی اروپایی این فصل کاپیتان یوونتوس شکل گرفت، ممکن است او را در رقابت‌‌های داخلی نیز نقره داغ کند. احتمال محروم..

ادامه مطلب

کی‌روش باید از همه ایرانی ها عذرخواهی کند / خلعتبری

به گزارش خبر ورزشی، با او تماس گرفتیم تا نظرش را راجع به صحبت های جنجالی کریمی جویا شویم که گفت: من در حال حاضر مشغول بازی هستم و نمی توانم علیه فدرا..

ادامه مطلب

پرسپولیس از قدرت‌های فوتبال آسیا است/ قبلا استقلال را در آزادی متوقف کردیم ، بردیف

سرمربی نسف قارشی راجع به بازی حساس تیمش در لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس به صحبت پرداخت و این تیم را از قدرت‌های آسیا دانست. بردیف: پرسپو..

ادامه مطلب

تصویر + دریاچه آزادی خشک نشود!

به علت برداشت بیش از اندازه آب دریاچه آزادی به شدت کم کردن پیدا کرده و نه تنها می‌تواند به این دریاچه آسیب بزند بلکه تمرین ملی‌پوشان قایقرانی را نیز تحت تاثی..

ادامه مطلب

تصویر العمل اسطوره شماره ۷ به برکناری منصوریان (عکس)

به گزارش ایلنا، ناکامی استقلال در هفته های نخست لیگ برتر موجب شد تا موج گسترده ای از اعتراض طرفداران تیم استقلال هلیه سرمربی این تیم صورت بگیرد و آنها ..

ادامه مطلب