chancily مرتضی حیدری مرتضی حیدری اخبار انتخابات 96

chancily: مرتضی حیدری مرتضی حیدری اخبار انتخابات 96 مناظره 96 اولین مناظره انتخاباتی مشروح مناظره نامزدها دانلود فیلم

گت بلاگز کرمان ضرابان سکه‌های تقلبی در جیرفت دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از کشف سکه‌های تقلبی و دستگیری ۲ نفر که اقدام به ضرب و توزیع سکه‌های تقلبی در چندین شهرستان کرده بودند، خبر داد.

ضرابان سکه‌های تقلبی در جیرفت دستگیر شدند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سرهنگ ماشاالله ملائی گفت: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در پی کسب خبری مبنی بر اینکه اعضاء باندی در زمینه تهیه و توزیع سکه تقلبب در شهرستان فعالیت می کنند، عنوان را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران بعد از انجام تحقیقات گسترده و کارها علمی و تخصصی آخر دو نفر از اعضاء این باند را که در سطح شهرستان در حال توزیع سکه های تقلبی بودند را دستگیر کردند.

عبارات مهم : تخصصی
ملایی با بیان اینکه در بازرسی از این افراد تعداد ۱۰ سکه تقلبی نیز کشف شد، افزود: مامورین با گسترش چتر اطلاعاتی خود در شهرستانهای همجوار دریافتند، این افراد مقادیری سکه تقلبی را از مرکز کشور به استان های جنوبی انتقال یافته و در روزهای گذشته اقدام به توزیع سکه ها در مرکز استان و شهرستان های همجوار نیز کرده اند.
ملایی اظهار داشت:در بازجویی تخصصی ماموران مشخص شد متهمان با وارد کردن مواد اولیه از کشور چین اقدام به طراحی و ضرب سکه در مرکز کشور کرده و در شهرستان های دیگر توزیع می کردند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد:با اطلاع رسانی پلیس تعدادی از شاکیان در پلیس آگاهی شهرستان حاضر شدند و با تشکیل پرونده دو نفر متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت با بیان اینکه مقابله با اخلالگران نظام اقتصادی و ایجاد امنیت در بازار از اولویت های پلیس هست، گفت: شهرستان جیرفت یکی از قطب های کشاورزی و اقتصادی جنوب کرمان محسوب می شود و پلیس نیز تمام امکانات و توان خود را بکار می بندد تا امنیت اقتصادی خوبی را جهت سرمایه گذاران و فعالان این حوزه فراهم کند.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: تخصصی | اقتصادی | انتظامی | بازجویی ماموران | فرمانده انتظامی | ضرب | سکه تقلبی | نیروی انتظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog