chancily مرتضی حیدری مرتضی حیدری اخبار انتخابات 96

chancily: مرتضی حیدری مرتضی حیدری اخبار انتخابات 96 مناظره 96 اولین مناظره انتخاباتی مشروح مناظره نامزدها دانلود فیلم

گت بلاگز فرهنگی هنری علاقه بازیگری که با تنبیه شکل گرفت! ، ماجرای وحشت صداپیشه «پسرعمه‌زا» از اجرای کار طنز

مهران مدیری با میزبانی از محمدرضا هدایتی بازیگر سینما و تلویزیون، برنامه «دورهمی» را به روی آنتن برد.

علاقه بازیگری که با تنبیه شکل گرفت! ، ماجرای وحشت صداپیشه «پسرعمه‌زا» از اجرای کار طنز

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ شب گذشته در حالی که باید برنامه تلویزیونی «خندوانه» به روی آنتن می رفت، به علت پرسشها فنی متوقف شد و مهران مدیری با میزبانی از محمدرضا هدایتی بازیگر سینما و تلویزیون برنامه «دورهمی» را به روی آنتن برد.

عبارات مهم : بازیگر
مدیری در ابتدای برنامه با بیان تعریفی از مرام و معرفت گفت: مرام و معرفت روی کاغذ از عالی ترین رفتارها نامبرده می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه بعضی ها در حال ثابت کردن فرضیه معرفت هستند، از پایین آمدن سطح مرام در نسل تازه و مقایسه دو نسل تازه و قدیم گفت.

کارگردان برنامه تلویزیونی «دورهمی» به مرام و معرفت گرو گذاشتن مهریه اشاره کرد و از زوج های حاضر در استودیو به روی صحنه دعوت کرد.

مدیری در ادامه برنامه از محمدرضا هدایتی به روی صحنه دعوت کرد و وی با نخستین حضورش قطعه موسیقی را اجرا کرد و ضمن سلام و احوالپرسی با حضار و تبریک اعیاد شعبانیه در خصوص نخستین جرقه بازیگری با دیدن فیلم «سناتور» در زاهدان و تنبیه بعدش گفت.

وی در ادامه با بیان اینکه جادوی سینما من را آن روز گرفت و هنگامی که روی صحنه تئاتر بودم، خودم را سلطان می دیدم و در شرایط نامناسب زاهدان، هنر برایم قشنگی داشت.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «در حاشیه» در خصوص علاقه خود به موسیقی و اعجاب و قشنگی این رشته گفت.

هدایتی به خصایص اردیبهشت ماهی ها اشاره کرد و از حسادت خود در پشت صحنه های فیلم های مدیری بیان کرد.

وی با بیان خاطره ای از فیلم باغ مظفر از آشنایی خود با مهران مدیری و خاطره بازی خود با مجری برنامه تلویزیونی دورهمی گفت.

هدایتی با اشاره به اینکه اگر روزهای اول با کمدی شروع می کردم، در آن شرایط تا انتها با کار طنز ادامه می دادم. بعدها متوجه شدم که تا چه اندازه کار کمدی جدی است و الان از اجرای طنز می ترسم.

بازیگر مجموعه نمایش خانگی قهوه تلخ با اشاره به نقش هایی که بازی کرده هست، عنوان کرد: مردم هرکس را همانطور که در کارهای شما بودند، دوست دارند و من و هادی کاظمی و جواد عزتی با همان ظاهر سازی موفق هستیم.

وی با اشاره به اینکه خیلی از نقش هایی بوده که از بازی در آن پشیمان شده است ام، گفت: اگر در نقش هایی بازی کردم و دوست نداشتم و سخیف بود، پول نداشتم.

هدایتی از تجربه شیرین صداپیشگی عروسک پسرعمه در کلاه قرمزی و همکاری خود با ایرج طهماسب و حمید جبلی گفت.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «در چشم باد» از ادامه دار بودن کلاه قرمزی و آماده بودن چند قسمت جهت پخش از شبکه تلویزیونی گفت و به علاقه خود به موسیقی اشاره کرد.

هدایتی در آخر ضمن اجرای قطعه موسیقی دیگر به فوت ناگهانی «عارف لرستانی» اشاره کرد و مدیری از جای خالی این هنرمند ایرانی گفت. هدایتی در نهایت، از طرف مردم استان سیستان و بلوچستان یک نمونه از جام سفالی شهر سوخته را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

گزارش از محدثه نعمتی

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازیگر | برنامه | بازیگری | مهران مدیری | شبکه تلویزیونی | محمدرضا هدایتی | برنامه دورهمی | دورهمی مهران مدیری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog