chancily مرتضی حیدری مرتضی حیدری اخبار انتخابات 96

chancily: مرتضی حیدری مرتضی حیدری اخبار انتخابات 96 مناظره 96 اولین مناظره انتخاباتی مشروح مناظره نامزدها دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برانکو مجوز تمدید نمی‌دهد , گادوین منشا در برزخ

در حالی که تمامی بازیکنان فعلی تیم از سوی کلوب جهت تمدید قرارداد فراخوانده شده‌اند، این اتفاق جهت منشا رخ نداد. 

برانکو مجوز تمدید نمی‌دهد , گادوین منشا در برزخ

گادوین منشا در برزخ؛ برانکو مجوز تمدید نمی دهد

عبارات مهم : برانکو

در حالی که تمامی بازیکنان فعلی تیم از سوی کلوب جهت تمدید قرارداد فراخوانده شده است اند، این اتفاق جهت منشا رخ نداد.

​به گزارش ایلنا، تنها بازیکنی که برانکو تمدید قراردادش را از کلوب نخواسته، گادوین منشا هست. مهاجم نیجریه ای پرسپولیس که در تمام بازی های لیگ برتری و آسیایی فصل پیش هم گل هایش دورقمی نشد و البته خوش شانس بود که کلوب محروم بود وگرنه پیش از شروع فصل تازه پیراهن پرسپولیس را از تنش درمی آوردند.

منشا با همان بی انگیزگی و بی خیالی اش در پرسپولیس ماند ولی سرمربی کروات که بارها ثابت کرده این جور رفتارها را تاب نمی آورد، حتی در تمرینات هم او را از ترکیب مهم کنار گذاشت.

برانکو مجوز تمدید نمی‌دهد , گادوین منشا در برزخ

خلاصه کار به جایی رسید که قرار شد گادوین منشا و مدیران پرسپولیس جهت فسخ قرارداد به مذاکره بنشینند ولی بازی با فولاد ورق را به سود این بازیکن برگرداند. به جای رضایت نامه، با تعریف و تمجیدهایشان به مهاجم نیجریه ای روحیه دادند و اعلام کردند که منتظر درخشش او در بازی های آینده خواهند ماند. با این حال پیشنهادی هم جهت تمدید قراردادش ارائه نکردند.

برانکو جهت اینکه گادوین منشا به روزهای بی خاصیت قبلی اش برنگردد و انگیزه هایش را از دست ندهد، به کلوب اعلام کرده که فعلا دنبال تمدید قرارداد او نباشند ولی امیدهایش جهت اوج گرفتن این بازیکن را هم از دست نداده است.

در حالی که تمامی بازیکنان فعلی تیم از سوی کلوب جهت تمدید قرارداد فراخوانده شده‌اند، این اتفاق جهت منشا رخ نداد. 

برای همین در بازی با استقلال خوزستان سریعتر از هر لحظه منشا را به زمین فرستاد (در دقیقه 62 به جای عالیشاه) و امیدوار بود که او با یک بازی فیزیکی بتواند پرسپولیس را به سه امتیاز برساند. بازیکنی که بعد از گلزنی اش برابر فولاد شاید انتظار ثابت شدن داشت ولی پروفسور ترجیح داد به ترکیب برنده اش دست نزند و 30 دقیقه آخر را گذاشت جهت منشا.

او هم از بعد مسوولیت هایش برآمد و حداقل اینکه نسبت به فصل پیش، آماده تر و باانگیزه تر بود ولی هنوز نشده آن بازیکنی که برانکو بتواند به او اعتماد کند.

برانکو مجوز تمدید نمی‌دهد , گادوین منشا در برزخ

واژه های کلیدی: برانکو | قرارداد | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog