chancily مرتضی حیدری مرتضی حیدری اخبار انتخابات 96

chancily: مرتضی حیدری مرتضی حیدری اخبار انتخابات 96 مناظره 96 اولین مناظره انتخاباتی مشروح مناظره نامزدها دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی خط‌ و نشان مدیر دادگاه انقلاب جهت اخلالگران بازار ارز و سکه

رئیس دادگاه‌های انقلاب اسلامی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت اخلالگران بازار ارز و سکه خط‌ونشان کشید و گفت: دادگاه انقلاب در پیگیری به پرونده‌ این افراد چنان برخ

خط‌ و نشان مدیر دادگاه انقلاب جهت اخلالگران بازار ارز و سکه

خط و نشان مدیر دادگاه انقلاب جهت اخلالگران بازار ارز و سکه

عبارات مهم : ایران

رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت اخلالگران بازار ارز و سکه خط ونشان کشید و گفت: دادگاه انقلاب در پیگیری به پرونده این افراد چنان برخوردی می کند که درس عبرتی جهت تاریخ باشد.

به گزارش رکنا، حجت الاسلام والمسلمین موسی غضنفرآبادی با بیان اینکه هنوز پرونده متهمان ارزی و سکه به دادگاه انقلاب نیامده است اظهار کرد: دادگاه انقلاب منتظر وصول پرونده متهمان ارزی و سکه است و چنان برخوردی با آنها می کند که درس عبرتی در تاریخ باشد.

این مقام مسئول در دستگاه قضایی افزود: احتمالاً این افراد و سایر دانه درشت ها جوسازی، فضاسازی و مظلوم نمایی می کنند و حتی جهت منفعل کردن دادگاه از ناحیه مدعیان دروغین حقوق بشر فضاسازی کرده و فشار می آورند ولی دادگاه انقلاب هیچ واهمه ای از این فضاسازی ها ندارد و قاطعانه پیگیری می کند.

خط‌ و نشان مدیر دادگاه انقلاب جهت اخلالگران بازار ارز و سکه

رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی پایتخت کشور عزیزمان ایران تأکید کرد: سرعت، دقت و قاطعیتی که از سوی مدیر قوه قضائیه تعیین شده، در دستور کار دادگاه انقلاب است و مردم مطمئن باشند دادگاه انقلاب آسیبی را که این افراد به اعتماد عمومی وارد کردند برطرف می کند.

غضنفرآبادی در پاسخ به این سؤال که اعلام شده است بعضی از این افراد با همکاری بانک مرکزی اقدام به خرید و فروش سکه و ارز می کردند، گفت: دادگاه انقلاب در چارچوب قانونی به پرونده ها پیگیری و به گونه ای برخورد می کند که هیچ جرمی بدون مجازات باقی نماند.

رئیس دادگاه‌های انقلاب اسلامی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت اخلالگران بازار ارز و سکه خط‌ونشان کشید و گفت: دادگاه انقلاب در پیگیری به پرونده‌ این افراد چنان برخ

17 تیر امسال بود که عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: تا کنون جهت سی نفر از متهمان ارزی کیفرخواست صادر شده است و از قضات محاکم کیفری می خواهیم به این پرونده ها توجه خاص داشته باشند و با نگاهی دقیق به قانون Law اخلال در نظام اقتصادی در پیگیری به این پرونده ها تسریع کنند.

غلامحسین اسماعیلی مدیر کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز گفته شعب خاص پیگیری به پرونده های ارز و سکه در دادگاه انقلاب و دادگاه های کیفری یک و دو تشکیل شده است و پرونده 30 متهم ارزی در این شعب و خارج از نوبت پیگیری می شود.

او گفته است: در مباحث ارزی اگر عنوان اخلال در نظام اقتصادی تا حد افساد فی الارض باشد، پرونده در دادگاه انقلاب مورد پیگیری قرار می گیرد وگرنه به تناسب میزان مجازات، به اتهام افراد در دادگاه کیفری یک یا دو پیگیری می شود.

خط‌ و نشان مدیر دادگاه انقلاب جهت اخلالگران بازار ارز و سکه

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | انقلاب | دادگاه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog